| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Am un ciobanesc German(femela) de 5 luni si de 2 zile parca nu are putere in picorul drept din spate si merge si un pic stramb cu el, inaintea mergea perfect, i-am dat calciu luna trecuta si luna asta ce ar putea avea, de mancat, mananca foarte bine. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BogdaN7978 a răspuns:

Poate s-a lovit si nu ai observat. Si daca nu s-a lovit da-i multe vitamine. Mie mi-a spus veterinarul ca pana la 1 an sa ii dau mult calciu.

2 răspunsuri:
| betibeti50 a răspuns:

Nici calciul nu e bun in exces, cel mai bine, mergi la un veterinar, nu ii mai da calciu fara sa stii exact cat are nevoie. O zi buna!

| GarfieldCelRoscat a răspuns:

Salut. Am si eu o femeie Rodvailar pe nume Jessie si are probleme cu **** de mica. Tot asa i-am dat calciu si din astea da vad ca nu s-a remediat problema. Mai bine mergi la un veteranian. El iti va spune csf. Bafta! Sper sa se vindece!