| Jigokunokishi a întrebat:

De cateva luni daca imi intind piciorul drept in spate(exercitiul ala de incalzire) ma doare deasupra genunchiului muschiul. Daca fac tractiuni la bara si imi intind in timpul ridicarii tare picorul din nou ma doare. Ce ar putea fi si cum as putea rezolva? Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Fa-i exercitii mai usoare doar pentru piciorul respectiv. Ori te-ai lovit, ori este amortit muschiul. Daca durerile persista, consulta un medic.