| EneCatalin a întrebat:

Am un metis ciobănesc caucazian băiat în vârstă de 3 luni. El arata ca se duce spre caucazian, tatăl lui are pedigree și este de talie mare, adică extrem de mare și mama lui este de talie medie. Cât de mare ar creste puiul? Vreau o idee...

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Deci cat tatal e cam clar daca trage spre caucazian insa e si o medie dintre mama si tata posibila

| EneCatalin explică (pentru EneCristian):

Chestia este ca au fost născuți numai băieți, nicio fata n-a fost.

3 răspunsuri:
| bwb a răspuns:

Baietii, vor semana cu mama si fetele cu tatal.

| EneCatalin explică (pentru bwb):

Chestia este ca au fost numai băieți și nicio fata, deci cred ca vor creste toți puii cât de cât mari.