| MisterKat a întrebat:

Am un motan ragdoll de 9 ani, marti seara a fugit de acasa si l-am tot cautat dar nu l-am gasit; sambata am aflat ca o fata l-a dus in parcare la Real (pentru ca sa se distreze).
Intrebarea mea este: Ce ar trebui sa fac ca sa imi pot gasi din nou motanul? Tin la el pentru ca il am din clasa a 2-a...
Multumesc!
Astept raspunsuri serioase!
Daniel.

Răspuns Câştigător
| stefygirl a răspuns:

Pune afisuri cu o poza de-al lui pe strazi dar si pe siteuri poate il gasesti itiurez noroc oricum nu esti singurul caruia i-a fugit pisica si mie mi-a disparut 3 luni dar dupa aia s-a intors

3 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Incearca sa il cauti in zona. Intreaba copii din zona. pune afise pe stalpi.de obicei daca nu este tinut fortat se intoarce singur acasa.

| covexrobu a răspuns:

Pai cauta-l prin zona respectiva pe unde zici ca fost vazut ultima oara intreaba pe la lume pune afise si nu iti pierde speranta. Dar eu sincer nu as prea astepta sa se mai intoarca mai ales ca sunt destui caini liberi prin oras.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Incearca sa contactezi acea fata.