| Rebecaaaa a întrebat:

As dori sa fac pe facebook o pagina unde sa postez imaginic u origami 3D realizate de mine. Problema este ca am incercat sa creez pagina si nu am reusit deoarece la nume imi tot apare o casuta in care scrie ca trebuie sa postez numele meu adevarat. Am vazut multe astfel de pagini pe facebook cu tot felul de nume. Nu stiu cum sa fac. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Moooniii a răspuns:

Da aici http://www.facebook.com/pages/create/?ref_id=356616027708585 si apoi alege cauza sau comunitate dupa pune un nume care vrei tu(poti pune,, origami 3D"), apasa,, Sunt de acord cu Facebook Pages Terms'', pune o poza si iti mai da ceva si tu trebuie sa alege ce vrei tu si dupa ai terminat. Funda?

| Rebecaaaa explică (pentru Moooniii):

Multumesc mult, Moni :*:*:*

4 răspunsuri:
| andyx11 a răspuns:

Salut. As dori sa fac pe facebook o pagina unde sa postez imaginic u origami 3D realizate de mine. Problema este ca am incercat sa creez pagina si nu am reusit deoarece la nume imi tot apare o casuta in care scrie ca trebuie sa postez numele meu adevarat. Am vazut multe astfel de pagini pe facebook cu tot felul de nume. Nu stiu cum sa fac. Ma puteti ajuta, va rog?