| BlancaSelena a întrebat:

Imi puteti da idei de nume pentru pagini de facebook?(pe pagina vreau sa postez poze facute de mine)

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai uite cateva: Euphoria Style, Fetita, Crazy Page, Beautiful Girls, Cocktail de vara, jurnalul unor pustoaice, Fresh si rece, Buburuzele, Bubulina...Vad sunete aud culori, Te iubesc in ciuda defectelor, Nebuna dupa tinee, For girls, Love..mai am multe
:X, Funda?:Xpuppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns (pentru BlancaSelena):

In dreptul raspunsuluihappy

| Antoniacopiluța a răspuns (pentru Antoniacopiluța):

BiancaSelena,in dreptul numelui meu, sau a raspunsului este o fundita alb-negru, si daca consideri cel mai bun raspuns apesi pe ea, P.S ea nu apare direct, trebuie sa astepti.winking

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CraZzy Love, ChOcOlAtE WhIt MilK, Pufuletii cu ciocolata, Un simplu gand, Nebuniile verii, Te iubesc, prostule!