| FuCkMAn a întrebat:

Salut as vrea sa intreb ce parere aveti voi de metin2? dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| CarmennnLove a răspuns:

Pai eu am o parere foarte buna. Este un joc interesant si captivant unde poti cunoaste oameni noi. Am jucat si eu dar m-am plicitisit pana la urma. Ti l-as recomanda (daca nu joci ), de asemenea, jocuri asemanatoare : talisman( are grafica mai buna ca metin 2 ) sau 4story ( nu e chiar cine stie ce minunatie big grin )
Sfat : sa nu devina o obsesie! cand aprinzi pc-ul sa iti spui in gand " hai repede pe metin ca imi moare calu / sa mai cresc un lvl " oh go on
Sper ca te-am ajutat! :*

7 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
A venit o prietenă la mine și mi-a arătat jocul.
Nu-mi place ABSOLUT DELOC!
Am înțeles că tot ce trebuie să faci este să " bați câinii cu evantaiul ", scuzați expresia!
In concluzie,. Gusturile nu se discută!

| xLikeTpu a răspuns:

Mă rog, nu chiar câinii.

| Sill a răspuns:

Joc infect, cu o grafica asemanatoare cu cea pixelata, in care cea mai elaborata chestie e sa omori caini(vreo 20 de tipuri de caini)
Are in spate o poveste slaba, un gameplay pentru. retarzi si o grafica prea "prafuita" pentru vremurile noastre.
As spune ca grafica statica ar arata mai bine ca asta "3D"
Joc de nota 5, care intra in aceiasi categorie cu manelele, Justin Bieber, telenovelele, cocalari si pitzipoancele+hi5

| Sill a răspuns:

@Honey esti jalnicrolling on the floor
"China->tara asasinilor"? amice tu ai facut vreodata istorie? Sau razboinicul din Imp. Roman? da ca Caesar s-a intins pana la China cu Imperiul?
Plus ca samanii n-au nici cea mai mica treaba cu taoismul(religia japoneza)
Altfel spus, delirezi.

| Liniuta a răspuns:

Stralucit nu pot sa il numesc dar nici "de ****". E destul de OK jocul si mi se pare OK pentru ca fiecare caracter "are cate o legenda", adica samanca, sura->japonia=tara animelor, ninja->china=tara asasinilor(parerea mea big grin ) si razboicul->imp roman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc foarte tare!
(dar nu este bine sa te joci nici prea mult)
cu masura...
eu joc si imi place

| jiawen2001 a răspuns:

Sa stii ca nu e bine sa joci metin 2 des pentru ca devii dependent de el.nu am o parere buna despre el.mai bine joaca drakensang online asta joc si eu si la fel ca metin numai ca omori monstri nu animale.