| gabyi a întrebat:

Ce parere aveti despre dragoste?(in general) funditabig grin

3 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Dragostea inseamna sentimentul pe care il ai pentru cel care il iubesti si reprezinta totul. Numai cand iubesti cu adevarat devii alt om si lasi la o parte egoismul din tine si-ti pasa si de altcineva

| Alinuu24 a răspuns:

În general a spuswinking. Este un sentiment pe care îl simți când ții la cineva cu adevărat. love struck. Iar când te îndrăgosteștii de cineva smug e altceva aicibatting eyelashes. Simți fluturi în stomaclaughing sau înțepături în tălpi laughing. E ceva frumos love struck de care dai toată viața, părerea mea thinking

| negru30 a răspuns:

Ce fel de dragoste? pentru parinte, pentru sot sau sotie?, pentru copil?, pentru prieteni sau pentru oameni? Despre care intrebi?