| Buttercup30 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un cate big grin. Dar nu stiu pe caresa-l aleg straight face. Imi plac mult rasele :amstaff, boxer, pitbull, rottweiller.As vrea sa stiu care e cel mai putin agresiv.Sau daca aveti, cum se comporta.Si normal, funta!

Răspuns Câştigător
| ChRoM a răspuns:

Amstaff-ul cred ca este mai putin agresiv si mie imi place mai multwinking

8 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

Ti-ai putea lua boxerhappynu este nici agresiv si e si cel mai prietenos dintre rasele care le-ai enumerat

| Kiyy a răspuns:

Depinde si unde stai! La curte ar fi frumos un pitbull sau un boxer
Iar la apartament un caniche sau bichone

| AlexUtZa_4030 a răspuns:

Eu am amstaff as zice sa il alegi,, nu este putin agresiv ba din contra este cel mai raw dintre toate rasele, crede-ma citeste istoria amstaffuluiwinkingwinking

| PaduraruAlin a răspuns:

Pitbull nu recomand, rottweiller nici atat! Daca da de sange, fie ca esti stapanul lui, nu mai scapi viu de el... Daca doresti ceva olial si care sa te si pazeasca, ciobanesc sau huskey, daca doresti de buzunar pechinez si daca pur si simplu pentru curte sa te joci cu el iti recomand labrador happy.

| Maxchocolate a răspuns:

Labrador :X, e cel mai prietenos caine care poate exista dar problema e intretinerea big grin

| Sebi_2138 a răspuns:

Ce zici de Ciobanesc German? smug

| Sticsuletz a răspuns:

Dupa parearea mea te-as sfatui sa iti iei un caine de rasa basset hound sunt superbi. eu am 2 o fata si un baiat fata in varsta de 2 ani iar baiatul 1 an love struck ii ador. am prins asa drag de ei doar sunt ai mei de fiecare data cand plec de acasa mi se face un dor imens de ei love struck. sunt foarte jucausi de fel insa numai daca ai tu chef de ei daca nu dorm toata ziua.=]

| danabursasiu a răspuns:

Buna, eu am 4 pui labrador de vanzare, sunt excelenti pentru copii si familie, iubitori si destepti.
daca esti interesata ne intelegem la pret.
tel meu este 0729120154