| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu pe cineva care recunoaste rasele de caini, adica sa ii arat o poza cu cainele meu si sa imi spuna ce rasa e, cine se pricepe sa ii dau ID-ul meu

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trimite-mi o poza pe mess sunt on
O zi bunahappy

6 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Uita-te aici: http://www.animale.ro/caini
Sau s-ar putea sa ai un metis...
Daca nu esti sigur trimite-mi ID-ul tau printr-un PM :)

| HardCore7750 explică (pentru B343):

Culorile sunt ca unu-i ciobanesc german, dar botul nu e negru, al e ca culoarea dupa piept, add id emilus popy sa iti trm o poza

| CrazyName a răspuns:

Uite-te la cainii de pe Caine Virtual si gandeste-te cu care rasaseamana mai mult. Atentie! Trebuie sa-ti faci cont. Dupa dai pe,, caine nou".

| lovedogs a răspuns:

Eu sunt pasionata de caini si am o carte cu peste 150 de rase de caini. Descriemi-l si poate pot sa te ajut.

| lovedogs a răspuns:

Ai facebook? Daca da spune-mi cum te numesti si pot vedea acolo poze cu cainele tau