| rap4us a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa imi iau un pui de Jack Russell Terrier. Pentru cei care au, voi de unde ati luat?

1 răspuns:
| Eddi_Edd_1990 a răspuns:

Nu asculta ce se zice la televizor fiecare caine are calitati si defecte,de pildă labradori nu sunt atenția,cand găsesc ceva nou te lăsa baltă.Ia-ti un pitbull e foarte iubitor,inteligent,nu prea latră(aproape deloc cand e mai mic),e foarte energic e un caine de familie, dar nu se împacă cu cu celelalte animale, in rest e un caine bun pentru oricine, e adevărat ca e mai încăpățânat, il dai la dresat si acolo il învață dresorul tot ce ii trebuie.Inainte sa iti cumperi un caine, documenteazate bine, să nu ai surprize după aceea.Succes in găsirea câinelui potrivit!