| Anonymus1001 a întrebat:

Atazi i-am facut al treilea vaccin catelei mele in varsta de 3 luni..Si dupa 2 ore a varsat cosul de gunoi peste ea, dupa care i-am facut baie..Adica am dat un pic cu dusul pe ea si ub pic de sampon pe spate..Are ceva daca i-am facut baie dupa vaccin?

Răspuns Câştigător
| GabriellaGabyElly a răspuns:

Nu are nimic, dar dupa vaccin nu are voie nici sa manance nici sa bea nici sa faca un dus, doar daca a trecut o ora de la vaccin. Asa vaccinul isi va face mai bine efectul.