| Mirabella95 a întrebat:

Buna TPU stie cineva cat costa dresajul canin in Bucuresti pentru Ciobanesc German? si la ce varsta este recomandat sa-l dau?

Răspuns Câştigător
| Nutsu94 a răspuns:

Domnul se numeste Leonard, nu mai stiu daca e asta dar inca il am in telefon, incearca.

Funda te rog!

2 răspunsuri:
| Nutsu94 a răspuns:

Pret curs 300 euro-2 luni-16 sedinte
2 sedinte pe saptamana

Sistem de club-Agility, IPO, Mondioring- 50 euro pe luna.

E recomandat sa-l dai imediat dupa ce ai luat puiul.Dar se poate da si de la 6 luni.

| Mirabella95 explică (pentru Nutsu94):

Se poate plati si in lei? si va rog sa-mi spune-ti adresa si un nr de tel ceva ca sa stiu.Imi puteti lasa mesaj privat.Multumesc