| ElectricChapel a întrebat:

Azi dimineata a murit cainele bunicului meu. Era un metis bichon, dar era batran, vreo 10-12 ani. Nu stiu cat avea... As dori sa gasesc si eu un metis de bichon, sau ma rog... o corcitura de bichon, de talie mica si sa fie blanos. Bunicului ii plac mult cainii acestia, dar nu are bani sa-si cumprere unul si nu vrea de rasa ca nu poate sa-l ingrijeasca. SPuneti-mi si mie unde sa gasesc un metis bichon please

Răspuns Câştigător
| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Crede-ma, nu lua dupa adoptiicaini sau caini maturi. Cumpara un caine care este putin activ pentru un batran. Cei de la adoptii sunt cu sutele de probleme, nu le mai calca pragul. Ti-am dat o idee, dar tu sti ce vrei. Cauta pe cineva care are acasa la curte si il poti vedea si sa stii ca nu are probleme. sanatate si multe altele, chiar daca e metis, sanatatea e importanta

1 răspuns:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Uite aici un site cu adoptii de caini http://www.adoptiicaini.ro/ Sper sa gasesti un metis bichon!