| User0987654321 a întrebat:

Salut, câinele meu nu poate să meargă cu picioarele din spate. Când da sa se ridice, cade iar jos, nu poate să se ridice. Când l-am făcut într-un fel sa se ridice, m-am implimbat cu el pe afara. A mers pe afara, și-a făcut nevoile, dar când am ajuns acasă iar s-a pus jos și nici acum nu se mișcă de acolo. Nu a fost lovit de mașină, de nimic. Pur și simplu m-am trezit și l-am văzut în felul ăsta... El nu este bătrân, să aibă 2-3 ani. Dar pe pulpa de la piciorul drept, fix langa testicule, are pielea roșie, și are un mijloc un un fel de punct de înțepătură, și mai are puțin pielea julita că a încercat să se scarpine, credeți că dacă ar fi de la o albina nu ar putea să meargă deloc cu picioarele din spate? Nu are purici sau căpușe, este perfect curat. Mâine o să merg cu el la veterinar, dar nu sunt pregătit să primesc vestea că are paralizie...așa că dacă ați știi care ar fi cauza, că sa dorm și eu mai bine la noapte, va mulțumesc.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Asteapta cu calm pana cand afli verdictul de la veterinar.E inutil sa isi dea lumea cu parerea.

| Darius50boss a răspuns:

Poate are rană la picior

| Darius50boss a răspuns:

Poate nu este nimic grav