| Yoanna_7825 a întrebat:

am un caine... ceva corcitura de maidanez cu ciobanesc, si este bolnav. Adica nu prea poate sa mearga de picioarele din spate. Ii place sa stea mai mult afara nu conteaza ce vreme este. A mai fost asa bolnav dar cu cateva injectii s-a facut bine; acum iar am inceput tratamentul.si nici nu prea mananca; batran nu este... are vreo 4 sau 5 ani. Va rog mult de tot ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Tu îl ai de când era pui? Pentru că am impresia că în tinereţe ar fi fost lovit de maşină sau avut un accident mai grav...
Dacă spui că ai început un tratament tu deja nu mai ai cum să'l ajuţi.
Sper să se facă bine repede. Pupici!

| push2gl a răspuns:

Du-te la un veterinar pana nu e prea tarziu