| ieeAlee a întrebat:

Care stie cum sa ma imbrac de halloween fara sa cheltui bani pentru costum! Mai e timp pana la halloween dar vreau sa nu mai stau pana-n ultima clipa! Mersi anticipat! Sa stiti ca as dori sa ma costumez in vampir colti am dar n-am costum :'( Deci cine stie?

Răspuns Câştigător
| Alinna20 a răspuns:

Pentru vampir daca ai o pelerina neagra sau ceva negru, cu dintii si machiata pe fata esti un adevarat vampir!

2 răspunsuri:
| felicia1998 a răspuns:

Pentru vampir e simplu imbracate in negru, pudreaza-ti parul su fata cu faina si vopseste-te pe fata(nudoar pe buze ce ruj rosu)

| pwp a răspuns:

Pune un cearceaf pe tine si te-ai facut fantoma happy Glumeam laughing
Fa-te tiganca big grin
O fusta lunga inflorata, o iie, nista banuti prin par, si gata big grin
Sper ca te-am ajutat :*