| AbC_4616 a întrebat:

Hei, TPU. Dupa cum bine stiiti se apropie halloween big grin.Si la scoala vreau sa ma costumez. Eu as vrea in vampir si voiam sa va intreb daca stiti cum sa imi fac colti de vampir acasa? big grin
Daca aveti si alte idei de costume, nu le tineti doar pentru voi big grin
Funix :*

1 răspuns:
| ToxicSmile a răspuns:

Poate e cam tarziua dar eu stiu cum poti sa-ti faci colti de vampir:
1.Din guma de mestecat orbit.Cum? Mai intai mesteci 2 gume orbit (sau imparti un pe jumatate) dupa o modelezi cu mana (in forma coltilor dorita (mari mici)).

2.Iti poti ascute caninii.

3.Iti poti cumpara de la magazin (asta doar daca vrei)