| Dorofteiu a întrebat:

Catelusa mea a fost in calduri acum ceva timp, si ma cam macina o chestie. Am prins-o cu cu cainele pe ea. Intrebarea mea este, daca ea a luat catei, si-ar mai fi dorit sa fie "cățălită"? Banuiesc ca nu l-ar mai accepta pe caine dupa ce a luat cateii.
Sper sa gasim un raspuns. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GabyT10 a răspuns:

O femela gestanta nu va mai accepta un mascul. Odata ce femela trece de estru si intra in metestru, nu va mai accepta nici un mascul, fie ca a ramas sau nu gestanta.Mare grija cu ce fel de mascul se imperecheaza, exista foarte multe riscuri, de la tumori pana la moarte in timpul fatarii. Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu happy.