| Sami099 a întrebat:

Ce sa intampla daca un câine/cățea mănâncă mâncare de pisici de mai multe ori?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incepe sa miaune.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca un caine mananca hrana pentru pisici nu se intampla nimic, de altfel este chiar foarte buna si sanatoasa atat pentru pisici cat si pentru caini.
Nu-i recomandat sa hranesti pisicile cu mancare de caini, dar invers este ok.

| gabicoo a răspuns:

Învață limbi străine!
winking
Începe să toarcă și să miaune!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte posibil ca, in timp, sa iti moara pisica de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miau Miau
Miau tot ce vreau

| Adrian5575 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau.

| Green66 a răspuns:

Dezvoltă comportament de felină straight face

| NoOne18 a răspuns:

Nimic,nu pateste nimic

| Șoflau09 a răspuns:

Bună,lucrând ca Tehnician veterinar îți pot spune că nu se întâmplă absolut nimic dacă mănâncă, am și eu doi căței, iar de granulele de câine nici nu se ating, în schimb i-au granule de pisică și le mănâncă!