| SimaRobertLucian96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu anunturi cu, catei de vanzare pana in 120 de ron, este un cadou urgen, prefer totusi catei de rasa pitica. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Apache2605 a răspuns:

Uof...La banutii astia nu ai sa gasesti ceva de rasa sau vaccinat. Mai bine adopti unul. Cauta pe net AdoptiiCaini.ro si sigur vei gasi vreo pufosenie mica si draguta!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tu iti dai seama ca in banii astea nu poti lua nici rasa pura, nici cu vaccin, carnet, cip, adica tot ce e normal sa fie atunci cand cumperi un caine. Si odata ce il iei fara toate astea risti sa fie bolnav. Si nici chiar asa nu gasesti in banii aia. Eu am luat o catelusa ce nu e rasa pura, si fara tot ce am zis mai sus, in 400 lei. Am cautat tot internetul si asta am gasit. Depinde si ce rasa cauti, pentru ca e posibil sa gasesti pekinez cu banii aia daca iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii astia? Scuze, dar poate doresti rase de maidanezi.