| ianavet a întrebat:

Salut comunitate! Vreau sa imi iau un catel, ce puiut sa imi iau? Oscilez intre pug si bulldog francez. Am gasit aici planul de sanatate: http://divet.ro/plan-de-sanatate-pentru-pui/

Insa vreau de la voi pareri si experiente personale, costuri si nu numai! Promit funda! Mersi!

2 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Pug! Clar. happy Detalii nu prea stiu dar un pug e un vis implinit.

| MarriaGIoana a răspuns:

Eu as alege un bullod francez. Amandoua rasele nu necesita atat de multa miscare (poate putin mai multa bulldogul) si nici costurile nu sunt mari, amandoua fiind rase de apartament. Bulldogul francez e mai aratos si dispune de mai multe culori. In caz ca e primul tau caine, as alege pugul, dar sa nu uitam, nu toti cateii sunt la fel.
PS: De ce nu ai vrea sa adopti un catel?