| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de curand am ajuns la suma de 500 abonati (pentru altii nu este atat de mult dar eu am muncit mult pentru aceasta suma) si as vrea sa fac ceva special dar nu stiu ce. Ce idei imi dati? Canalul meu este Kires Gaming, puteti sa va abonati daca sunteti interesati.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva 500, jocurii noi, populare find canal de gaming

| AIeXxX a răspuns:

Cele mai incredibile momente din fifa

| iStarGaming a răspuns:

Sa te organizezi, să ai o pagina de Facebook unde postezi noutăți, să îți faci un orar, sau măcar să zici prima dată pun rpes, mâine cs go, săptămână viitoare vlog, așa vei creste mai mult, cumpara-ti PC, fă coperte interesante, titluri bune si tot așa.

| Yvonnnee a răspuns:

Sa organizezi un joc in care fiecare abonat sa poate participa.

| Maftei_Marius_2000 a răspuns:

Pai acum ce faci pe acel canal.
Daca faci GAMING fa si tu ceva fase din video-uri mai funny, iar daca faci altfel de continut poti face un giveaway sau mai multe chestii.

| usercristi a răspuns:

Fa un live special pentru abonați