| Daniel235 a întrebat:

sunt la inceput ca youtuber si nu stiu cum sa fac mai multi abonati!
As vrea sa imi dai niste sugestii, canalul este de gaming!
www.youtube.com/MsPolarus acesta este canalul daca vreti puteti da o privire si poate un subscribe si un like va rog;)
Dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Video sunt de toata jena.Cum sa ai lag pe mt2 cand filmezi? Nu mai zic daca vrei sa filmezi alte jocuri...Se vede si in patrat...

| B-Zone_Vordex_1993 a răspuns:

Fa un giveway sau cum ii zice, puneti fata intr un colt cum te joci, fa un video live.