| DyDeeaLamacorn a întrebat:

Salut.De curand am primit un aparat foto Panasonic Lumix fz-8 la mana a 2-a si cand am bag at acumulatorul la incarcat, led.ul incarcatorului s-a aprins si dupa 5 secunde s-a stins iar bateria tot neincarcata este.Ce este defect? Incarcatorul sau bateria? Funda raspunsului ce m.a ajutat!

4 răspunsuri:
| George_Gr_1995 a răspuns:

Frate e posibil sa fie dus încărcătorul, oricât de stricata ar fi bateria ar fi trebuit sa tina aprins măcar becul de încărcare și sa stocheze 1 procent de baterie cat sa o poți porni. Încearcă sa cauți un încărcător la fel și fa-i o proba. Bafta

| DyDeeaLamacorn explică (pentru George_Gr_1995):

Merci.Si eu cred ca e de la incarcator dar am zis sa cer si opinia celorlalti. Daca e te anunt cand rezolv problema si daca e de la incarcator iti dau fundalaughingDa merci oricum pentru raspuns

| George_Gr_1995 a răspuns (pentru DyDeeaLamacorn):

Bine frate, bafta

| DyDeeaLamacorn explică (pentru George_Gr_1995):

Pff...era de la accumulator dar merci mult pentru raspuns oricum