| sebasguyfulls a întrebat:

Salut, de revelion este voie sa dai cu petarde clasa 2?
dar tot timpul anului? Funda!
Cat mai repede raspuns!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Clasa a 2-a sunt alea cu 3 focuri, cu 5 focuri, cu 1 foc mare, baterii de artificii de calibru 6mm etc

5 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

NU de revelion nu ai voie cu petarde clasa a 2-a. Bafta!

| Broadband a răspuns:

Poti sa dai si cu clasa 4, bombe din astea si toate nebuniile

chestia e daca ai de unde sa faci rost, no problem

nu cred eu ca mai sta vreun politist la 12 noaptea sa vada cu ce dai tu si sa te amendeze,

deci poti, daca ai de unde face rost

| niculescu16081994 a răspuns:

Poti sa dai pe riscul tau doar sa nu te prinda jandarmii cu petarde, dar in general ea si da astept funda

| sebasguyfulls explică:

Pai clasa a 2 a nu inseamna 2 grame de explozibil?
nu mai iau ma jandarmii ca am dat si acu 2 zile si nu m-au luat!

| Broadband a răspuns (pentru sebasguyfulls):

Clasa a 2-a sunt alea cu 3 focuri, cu 5 focuri, cu 1 foc mare, baterii de artificii de calibru 6mm etc

| Iulian03 a răspuns:

Da,dar te risti.