| Geo27Rus a întrebat:

Am voie in seara de revelion sa pusc petarde sau nu?big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Doar daca ai peste 18 ani de si nu prea se baga de seama.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Legal ai voie doar la 12 noaptea, sau in jurul acestei ore.

| Silent3025 a răspuns (pentru Adry05):

Citeste aici http://www.politiaromana.ro/......-explozivi
ca e posibil sa iei amenzi daca nu indeplinesti toate conditiile!

| Adry05 a răspuns (pentru Silent3025):

Sincer, nu vad de ce mi-ai raspuns mie ca nu pe mine ma interesa.laughing Trebuia efectiv sa postezi linkul, si nu, nu citesc fiidnca nu am petarde si nu ma pasioneaza. laughing Am zis din ce stiam.

| Silent3025 a răspuns (pentru Adry05):

Scuze stiu ca am gresit! happy am vrut sa scriu ceva la tine apoi m-am razgandit apoi am zis ca-i dau raspuns Geo27Rus dar am scris tot la tine. Petrecere frumoasa in noaptea asta!

| Adry05 a răspuns (pentru Silent3025):

E ok, se intampla. Petrecere frumoasa si tie!

| BlackRose03 a răspuns:

Depinde de varsta(18+)si de locul in care le utilizezi.

| Geo27Rus explică:

Multumesc amandurora...an nou fericit va doresc!

| CristiRaul a răspuns:

Da.