| ChaRliE007 a întrebat:

Salut, deci vreau sa-mi cumpar role agresive nu am mai mers pe astfel de role doar pe cele normale, adica vreau sa-mi i-au ca nu se le mai distrug pe cele simple happy. Vreau un site unde sunt mai ieftine pana in 5 milioane si un sfat daca sunt bune de cevahappy. Adica daca sar cu ele, ma rog scheme. tin mai mult timp?

1 răspuns:
| ddssaaa a răspuns:

Eu iti recomand site-urile care tin doar si doar de role, sau articole sportive.Sincer,nu stiu un astfel de site,dar poti cauta chiar tu pe google : Role Freestyle Romania(sau in orice alta tara).Si da,cauta role freestyle daca vrei unele bune, care nu se distrug, care sunt facute sa sari, si sa faci diferite scheme. Sper ca te-am ajutat, bafta!