| Scarlat_Seby_1999 a întrebat:

E adevarat ca in Curtea De Arges exista magazin de acvaristica?

9 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cam greu sa nu existe nimic in toata Curtea de Arges. Si daca o fi doar unul si nu iti place, mergi la Pitesti.

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru minrest):

Unu doar.Din neposibilitate.Stii cumva? (daca zici si ma duc acolo si gasesc iti dau funda)

| minrest a răspuns (pentru Scarlat_Seby_1999):

Si nu uita sa-mi scrii ce ai gasit.

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru minrest):

L-am sunat si a zis ca are depozit nu animale de companie si nu stie cum a ajuns anuntu ala.(depozit de cereale sau nu stiu) ai alte idei?

| minrest a răspuns (pentru Scarlat_Seby_1999):

Depozit la etajul 2? Era singura intrare pentru Curtea de Arges. Tel. 0743-236333.

| minrest a răspuns:

Pai nu imi trebuiesc funde. Str. Banu Maracine, bl 4, sc A, et 2, ap 12. Animale de companie, servicii si accesorii.

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru minrest):

Caut pagini aurii?

| minrest a răspuns (pentru Scarlat_Seby_1999):

Nu ma Sebi. Am cautat eu. Tu nu vezi ca ti-am dat adresa?

| minrest a răspuns:

Dar exista mai multe magazine in Pitesti. Esti sigur ca nu poti sa mergi la Pitesti?