| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca intri in manastirea Curtea de arges si este liniste se aude cum plange Ana?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Probabil cei care o aud au fost impresionati de povestea lui Manole si a Anei happy subconstientul este fascinant... Totusi nu mi-as dori sa "aud" cum plage, probabil m-as speria. Mai exista si posibilitatea unor boxe bine plasate happy N-ar fi prima manastire care apleaza la astfel de trucuri.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ei,cum sa se auda? Nu, ce stii tu despre Ana si Manole nu e ceva dovedit, e ca o pilda sa zicem.Pe langa asta, maicutele care fac prezentarea(daca te duci)ai sa vezi ca le mentioneaza povestea, deci folosesc si ca atractie turistica.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca este foarte liniste se aude si cum sare Manole de pe acoperis!
Cum poti crede asa ceva, mai fata?
Mituri si povesti venite dintr-o lume nestiutoare si lipsita de cunostinte! Atractie turistica!

| BRG a răspuns:

E adevărat, Ana plînge deoarece a venit întreținerea de plată 900 de lei, și nu are bani, și î i este teamă că pierde casa, o scoate în drum. Ha ha cum poți crede prostiile astea.

| ArcticMonkey a răspuns:

Nuuuu
eu trec aproape mereu pe acolo si nu se aude nimic...
sunt povesti happy