| Alyexxxx a întrebat:

Eu stau in Craiova si sunt a 9 a. Problema este ca mi-este foarte frica de caini. Acum, cu scandalul de la TV in legatura cu maidanezii, au mai inceput si hinghierii sa mai ridice din ei. Acum nu pot fi ridicati toti, dar chestia e ca la mine langa bloc mai sunt caini si nu stiu cum sa scap de aceasta frica de caini. Vreau o metoda sigura. Am vazut tot felul de postari, ca nu trebuie sa iti fie frica de ei si trebuie sa fi curajos ca sa te lase in pace. Este buna aceasta metoda? Va spun sincer ca mi-este foarte frica de caini. M-am saturat de ei. Au mai disparut, nu mai sunt chiar asa multi.
* Va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria, nu stiu sigur la ce categorie ar merge intrebarea asta.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cumpara-ti un soc electric si-l porti in buzunar, cand ii vezi actionezi inspre ei.nu chiar toti se sperie dar majoritatea fug de rup pamantul.

| buni55 a răspuns:

La categoria prosti...te-ai gandit sa postezi.Ia un catel mic, ai grija zi de zi de el, si sigur vei scapa de,, frica''