| Timiiii a întrebat:

Bunăăsad..Pls fără misto...Eu sunt mai fricoasă de fel,, ma speriu repede....si nu stiu cum sa scap de eaa.sad (de frica)happy..Scuzati categoriasad

Răspuns Câştigător
| IchigoFullbring a răspuns:

Infruntati temerile, asa am facut eu cu intunericu la vasrta de 13-14 ani si vorbesc serios
relaxeazate, inceraca sa nu iti pese de nimic altceva decat de viata sau de ce vrei tu numai nu te gfandi la ce te sperie.

| Timiiii explică (pentru IchigoFullbring):

Multumes:*puppy dog eyes

| IchigoFullbring a răspuns (pentru Timiiii):

Nu ai pentru ce! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să-ţi învingi orice fobie ai avea.
Prin autocontrol, poţi vorbi şi cu un psiholog.
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Nu ai cum sa te schimbi.
Eventual doar sa te prefaci, incercand sa fii mai "intepata" si sa para ca nu iti e frica de nimic, desi in interiorul tau va aparea acea frica...