| kittycat25 a întrebat:

Ieri mi-am sterilizat pisica, am inchis-o intr-o camera si nu am lasat-o sa iasa afara. Cand credeti ca ar trebui sa o las (mentionez ca mai am inca o pisica si 2 pisoi)?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Cel m ai bine intreabă medicul veterinar care a operat o, el i ti poate spune cu claritate cind ai voie sa o lasi afară. Noi nu stim ce decizie i a medicul nu crezi?

| Bogdan_Bogdan_1993_quFB a răspuns:

Mai bine tine-o inca 3 zile si apoi ii poti da drumul! Primesc funda?