| Maddy01 a întrebat:

Ieri o prietena mi-a daruit un haster dar,eu inca nu i-am cumparat cusca, credeti ca pot sa-l tin in borcan (am mai pus si rumegus)de 3 l pina imi iau cusca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provizoriu 1-2 zile, da. Ar fi bun un vas mai larg sa nu ameteasca cit se invirte. Dar sa nu acoperi borcanul cumva, ca se sufoca si moare; eventual cu o plasa ca sa nu iasa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.

| adelutza2000 a răspuns:

Il poti pune intr-o cutie si ii pui si un bol cu apa si unul cu mancare

| andradac a răspuns:

Dar unde ii pui apa? daca il scoti si ii dai regulat apa rezista.