| Tay a întrebat:

Salut,imi poate spune cineva daca a mai plecat cu catelul (detin un Jack Russell) in masina personala din Londra spre Romania? Sau ati avut ceva probleme la Dover sau la iesirea din Ungaria sau intrare in Romania la punctele de frontiere(vama)?

1 răspuns:
| Cricy a răspuns:

Nu ar trebui sa ai probleme, dar pe durata calatoriei nu ii da de mancare si nici inaintea ei. Nu înseamnă sa nu il hranesti 48 de h, ci doar in ziua aceea. happy