| Fluture a întrebat:

Imi puteti explica va rog frumos cum se joaca remi online? eu scriu in google"remi" si nu inteleg de ce atunci cand intru in joc sh apas pe "gata" ca sa incep imi apare sa astept sa termine prietenii[ceva de genu'], sh inca o chestie... cand ma joc etalat cum cobor? sau.se etaleaza singure piesele? dau fundita la un raspuns cat de cat explicithappy

1 răspuns:
| Madalina_9555 a răspuns:

Poi trebuie sa astepti sa termine ei, dar totusi apesi "gata" sa nu ramai si urmatorul joc pe langa.Cand te etalezi iti apare acolo intr-o parte etaleaza si dai click acolo!
Sper ca ti-am fost de folos>: