| AlexTroll a întrebat:

Salut imi recomandati si mie cateva pachete de carti de joc? un top 5 cu pachetele voastre preferate de maxim 50 ron.
funda la topul care imi place cel mai mult

Răspuns Câştigător
| lucianos222 a răspuns:

Salut. in primul rand. (eventual daca esti incepator). sa iti iei un bicycle standard. unul rosu si unul albastru (pentru trucuri). alt pachet bun ar fi un tally-ho viper. are un design foarte frumos. si aluneca exceptional la inceput. dar dupa ceva timp de folosire. ca si bicycle de altfel. oarecum se tocesc marginile. alt pachet care aluneca foarte bine e un bicycle eco edition (pachetul meu preferat). alt pachet care te-ar impresiona ar fi un bicycle shadow master. e printre cele mai bune pachete (pentru magicieni. iluzionisti) si inca un pachet facut special pentru trucuri un bicycle gaff deck(carti trucate) poti vedea aici http://www.youtube.com/watch?v=EEGyDB9X9Jk. astea sunt printre cele mai bune pachete. bafta si spor la trucuri!

3 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

1)royal
2)card shuffler
3)skyglory
4)bicycle
5)maverick

| AlexTroll explică (pentru mimi2000mimi):

Ma refeream la un pachet nu la branduri ca astea le stiu si eu.ex.bicycle steam punk, deck one, standart, bee titanium, stinger etc.

| mimi2000mimi a răspuns:

Adica de la diferite jocuri? cu diferite tipuri de carti?(fotbalisti, luptatori, din astea de joc si colectie)sau la modele?(altele in loc de romb, frunza, inima si trefla)