| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Hei! As vrea sa-mi spuneti animeurile voastre preferate si sa imi recomandati cateva.

5 răspunsuri:
| twilightt a răspuns:

Buna. eu iti recomand
Kaichow wa maid sama, Kimi ni todoke They are my noble master.
Blood plus(este in engleza dar e si preferatul meu)Vampire knight(pe locul 2)Shiki, Seikon no qwaser(ecchi(pervers)Sword art online, Full moon(in eng)Romeo x Julieta, Anohana, Paradise kiss(locul 3)Nana,Naruto(toate seriile Fruits basket,Bleach, Full metal, Claymore, Clanad, 07-ghost, Ulta no prince sama maji love 1000 si 2000, Rosario+vampire(1 si 2), Code geass.Mai sunt multe care imi placsi ti le recomand. Uita-te pe profilul meu de pe a-kage.info ma numesc Saia. Uite si cateva siteuri pe care le poti viziona.
a-kage.info
site.anime-nolimit.ro
deseneanimeonline.ro
Funda?

| Rape a răspuns:

-Vampire Knight
-Rosario Vampire
-Another (anime-ul acesta e preferatul meu, e horror, povestea e originala si ti-l recomand cu caldura)
Uite aici un site unde le poti viziona: http://www.deseneanimeonline.ro/.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| AnneSweet a răspuns:

Naruto, Hatsune Miku, Luka, Rin etc

| Ciprian_Barbu_1999 a răspuns:

Narotu si one piece