| anonim_4396 a întrebat:

In curand ajung la suma de 1000 abonati insa nu stiu ce video special sa fac sau activitati, lasati-mi o sugestie, cea mai potrivita primeste funda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abonati la ce domeniu/ ori serviciu?
La ce fel de clientela te referi?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar tu confunzi cuvantul "abonat" cu "urmatitor" care-s 2 cuvinte total diferite.
Abonatii sunt cei incheie un contract cu o companie, care se obliga legal sa furnizeze niste servicii. Cel care se aboneaza are obligatia sa plateasca un abonament lunar companiei care difuzeaza programele.
Ma indoiesc ca tu, ca copil ai companie si distribui sau furnizezi programe pe baza unui contract si a unui abonament lunar.
In acest caz, nu vorbim decat de un amatorism sau hobby, in care cei care iti privesc filmarile, sunt audienta, sau numiti "urmaritori" ( followers) si care nu platesc nimic.
In cazul tau, banuiesc ca-i vorba de un canal de Youtube unde ai niste copii care te urmaresc, nu abonati!
Nu-ti fa probleme, lumea se mai plictiseste si cum a venit vara, este normal sa-ti scada audienta. Treci si tu la alt hobby!

| sierra1 a răspuns:

Biscuiti cu pastă de dinți?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un video dragut si sincer in care recunosti ca esti un hot-milog, care vrea faima, cersind idei de la necunoscuti, ori de la colegi! tongue laughing laughing laughing

| KinderBeeeib a răspuns:

Un giveaway happy