| CiorasteanuAnaMaria a întrebat:

vreau sa imi pun o descriere pe Youtube si vreau sa va arat la ce m-am gandit. Salut, ma numesc RoboGame si sper sa va placa acest canalhappy

Eu as vrea sa ajung la suma de 1000 de abonați, dar acest lucru doar voi il puteți face.

Eu voi face un videoclip special din 50 in 50 de abonati.

Va rog ca la fiecare videoclip sa dați un like, subscribe, share.
Si va voi spune un singur lucru despre mine.
Îmi place foarte mult sa ascult xxxtentacion, lil pump, 6ix9ine si lil xan. Pareri?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... nu.

| Balalau95 a răspuns:

"Salut, ma numesc RoboGame si sper sa va placa acest canal"
canal de vidanjare sau canalizare?!?
canal in romana E O SOLUTIE DE EVACUARE!
daca nu specifici EXPLICIT, ALTCEVA
deci, daca vrei sa folosesti conceptul, TREBUIE sa adaugi ceva de genul "canal DE YOUTUBE" sau "canalul INFORMATIILOR DESPRE AJUTORI DE BAGATORI IN SEAMA"

altfel, eu as fugi cu spume si ti-as dori sa mirosi canalul... IRL

| Batmanel a răspuns:

Asculti toate scursurile societatii si romana ti-e grea. Spor pe la scoala momentan!

| nicolaualexandru a răspuns:

Ahora sabes que
Yo no entiendo lo que pasa
Sin embargo se
Nunca hay tiempo para nada
Pienso que no me doy cuenta FUNDA?