| anonim_4396 a întrebat:

In sfarsit mi-am luat un catelus :x
Il puteti vedea pe blogul meu, undeva in dreapta mai jos : http://deedee5447.blogspot.com/
Ce nume sa ii pun?

Răspuns Câştigător
| FloriiHoran a răspuns:

OoO ce scumpiqu este!:X:X Eu l`as numi CooKie!happyEste si pentru fete si pentru baieti! Sau Blakie dca e baiat...Cum ti se par?happy

5 răspunsuri:
| Larisa211 a răspuns:

Ii poti spune Lucky, Bruce, Angel, Roby, Lexie sau Fluffy.(daca e mascul)
Si Hanna, Clara, Maissa, Zarra, Medaly, Anne sau Lilly(daca e fetita)

Chiar daca nu ii vei pune nici un nume dintre cele prezentate mai sus, eu tot te felicit pentru ghemul acela pufos si dragalas de blana care in curand iti va deveni cel mai bun prieten.

| Aero_2277 a răspuns:

Bruce este foarte frumos.Am avut si eu un caine la tara pe care il chema Bruce.

for training : www.carte-dresaj-canin.ro

| AngieT a răspuns:

Bijou :X asa a chemat-o pe a mea si e cel mai dulce nume laughingbig grin

| Alexandra_4047 a răspuns:

Ciucalata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri :*! E asa de greu sa il aleg pe cel castigator... dar desi mi-am numit catelusul Miky, voi alege raspunsul cu numele Cookie fiindca imi place mult love struck