| Liza0o0 a întrebat:

Buna ziua.Am un blog pe blogspot.com. Imi puteti spune va rog frumos cum pot face ca atunci cand postez sa nu imi posteze de la coada la cap? Blogul este acesta(si daca va intereseaza va rog sa ma contactati). http://producatorlegume. blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Pai baza unui blog este faptul ca postarile se pun in ordine descrescatoare. Ultimul articol postat trebuie sa fie si primul citit de utilizatori.
Le poti pune in orice ordine vrei tu, modificand data postarii sau sa le faci pagini simple, accesibile din linkuri de pe pagina principala, trecand peste algoritmul blogspot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am razpuns dar am o intrebare:eu am deja un blog si am pus o compunere de-a mea. dar acum nu stiu cum sa intru din nou si sa mai postez si alte compuneri.va rog sa ma ajutati.multumesc anticipat