| Nicky29 a întrebat:

Salut intentionez sa cumpar un caine Amstaff corciit cu Pitbull.Omu soseste intr-o ora cu el puteti sa imi dati si mie vreun sfat sa imi fac o mica idee despre cum e cainele.Ideea e ca vroiam amstaff pur dar o sa imi iau si amstaff pur pe cainele asta cere 3 mil jumate si are 4 luni. Ce parere aveti de caine sau rasa daca ii pot spune asa cam cum este?

5 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Alexandragr ala numai pitbull+amstaff nu e laughing)

| danielcretu1980 a răspuns:

Ma gandesc ca de acum a trecut ora aia happy, dar sper din tot sufletul ca nu ai luat catelul.
Rasa asta nu e pentru incepatori. Daca nu stii sa il disciplinezi se poate sfarsi urat.

| Pirkko a răspuns:

Peste o ora vei avea un caine si tu inca nu te-ai informat care sunt particularitatile raselor respective?
I-ai cumparat de mancare pentru juniori sau planuiesti sa-i dai mamaliga si ciorba de fasole?
Cum il vei educa? Ai notiuni?
Ah, m-am prins...Tu planuiesti sa-l impaiezi pe catelul asta, ca oricum e corcitura! Asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......edie-.html
uite aici o poza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images5.okr.ro/......00_700.jpg am mai gasit una ::::::D:D