| darknesmyenemy2005 a întrebat:

Salut, intr-o noapte nevasta mea a inceput sa faca sunete de caine ca sa ma sperie. Am ras putin si dupa ne-am culcat. Ideea e ca acum se aud sunete de caini din casa dar sotia mea doarme si nu inteleg de unde vin sunetele. Daca isi bate joc de mine atunci e ok, dar daca chiar am caini in casa imi e frica de ei si nu stiu exact cum sa reactionez daca ma intalnesc cu un caine nedresat. Ar putea fi turbat?

Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Am ma auzit povesti din astea. Intr-o casa, unde fusese pe acel pamant o crasma, se auzea o toba de nicaieri. Inceraca sa inregistrezi audio in casa, o perioada, si daca e ceva pe acolo, e posibil sa apara si pe inregistrare, niste sunete ciudate. Un lucru e clar: nu te vei intalni fizic cu nici un caine in casa. Mai poate fi si o farsa, cu o inregistrare audio pusa sa te sperie. O solutie ar mai fi si sfintirea locuintei de catre un preot ortodox. Or mai fi si altfel de sfintiri, dar cele ortodoxe sunt mai eficiente.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca se aude ecoul.

| Krax256 a răspuns:

"Sfintire" LOL

| AllexXtreme a răspuns:

Poate ai entități în casa!?