| MyTeenageDream a întrebat:

Salut la toti! Am o nedumerire am nevoie de parerea voastra! Voi ce ati alege Bichon Maltez sau Yorkshire Terrier!? argumenta-ti raspunsul...

P. S: Cel mai bun argument la alegerea facuta primeste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez.Sint foarte inteligenti. Daca stii cum sa il educi de mic, este ca si un om.Eu il am de 3ani jumate,vorbesc cu el ca si cu propriul copil, nu am gasit fir de par, intelege tot ce spun.Cuvintele sint de prisos.Mult noroc.

1 răspuns:
| robert32 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei bichon pentru ca este un caine foarte bun de companie si poti sa-l ti la casa sau la apartament, e foarte jucaus(am avut si eu)