| Avataruls a întrebat:

M-am uitat recent la animeul,, beyblade" si vreau sa imi achizitionez cateva bey-uri dar nu gasesc nici un site. Daca stie cineva va rog sa imi spuneti! Multumesc

Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Desigur ca moda a trecut dar asta nu inseamna ca nu mai exista :), uite aici
www.aliexpress.com/popular/beyblade-toys-for-sale.html doar alege si da comanda iti vine in 15-31 zile.
Succes!

| Avataruls explică (pentru DOOOPX):

Scrie ca nu a gasit pagina ce sa fac?

| DOOOPX a răspuns (pentru Avataruls):

Scuze am pus-o fara sa apas pe space, adica fara sa las spatiu uite aici link-ul.
Https://www.aliexpress.com/popular/beyblade-toys-for-sale.html

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cauta pe ali express, acolo au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi a trecut hype-ul multi si le vand ca nu mai au ce facec cu ele. Cauta pe AliExpress, OLX sau da anunt ca vrei sa cumperi.

| tal4556 a răspuns:

Cauta pe Facebook dragos toma gabriel, are colectie, si de plastic si de metal, e prietenos

| MAGIEINVERSA a răspuns:

Din pacate moda bey-urilor s-a dus si nu mai poti gasi nicaieri. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda.