| mariodario a întrebat:

Salut.Ma ajuta si pe mine cineva? Am ip dinamic si nu merge s-a deschis un server samp ma ajutati va rog? Dau Fundabig grin.Care vrea sa ma ajute adaugati idu-l de messenger mario_robert13.

2 răspunsuri:
| cHimie13 a răspuns:

Amice happy Nu poti deschide un server cu ip dinamic deoarece acesta dupa cum bine stii mereu se schimba..Incearca sa cumperi un nou router sau mai degraba du-te la compania unde ai internetul si cerele sa iti puna ip contant! Atentie va costa ceva!

| mariodario explică (pentru cHimie13):

Dar am vazut ca altii prieteni cu ip dinamic pot ce sa fac?