| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un server de samp, si nu merge sa intre si alti playeri pe el, pot doar eu. Am ip dinamic. Cand imi pun server-ul la favorite trebuie sa i-au ip de pe - myip - si este unul mai jos ceva gen : 127.0.0.1. Dar cu unul de genul 79.112.81.244 nu merge nici la mine, si nici cand il dau la alti playeri. Ajutati-ma si pe mine sa imi pot deschide server-ul si sa intre alti playeri cu ip pe care le dau! Va rog Frumos!
--- VA MULTUMESC ---

2 răspunsuri:
| Kidddo a răspuns:

Dai Owner?

| cypry69 a răspuns (pentru Kidddo):

Am si eu aceiasi problema.Dau si owner si funda daca ma ajuti