| aliana2003 a întrebat:

Salut ma numesc aliana si am un catel bison maltez si mi as dori sa se imprieteneasca cu o fetita va rog cei care aveti acasa bison si e fetita si vreti sa faca puisori sunati la 0751734582 si eu sunt disponibila

1 răspuns:
| MonSterSTunninGAlin a răspuns:

Fetito la aceasta categorie este vorba despre literatura (carti) nu despre fete care intreaba despre catei si cum sa isi faca prieteni.
Categoriile au fost facute pentru a pune intrebari unde trebuie.