| dodo2003 a întrebat:

Salut ma numesc aliana si am un catel bison maltez e baiat si as vrea pentru el o fetita sa sa imprieteneasca cu el cine are acasa bison si e fetita si vreti sa o dati sa faca puisori sunati la 071734582 si eu sunt disponibila

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu categoria "Literatura"? Ai categorie pentru catelusi.

| dodo2003 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui?

| dodo2003 explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa intrebi de rasa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dodo2003):

Nu.Ai postat asta la Literatura si nu era categoria potrivita.Intelegi? In legatura cu bichonul, si eu am unul, iti dau un sfat:nu il imperechea cu fetita de alta rasa.Al meu, nu accepta el, alta rasa. Daca ai intrebari despre el, te ajut cu placere.Mult noroc si ai grija de el.

| dodo2003 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa pai atunci multumesc pentru sfat.

| dodo2003 explică:

Scuzatima! nr de telefon este 0751734582.